נסיעות לנתב”ג – הסעה פרטית תופעל לראשונה בירושלים ובסביבתה

הסעות טיולית
מחיר הסעה מירושלים לנמל התעופה בן גוריון עולה בערך בין 187 ש"ח ל-227 ש"ח בהתאם לתקנון החברה. את מחיר הנסיעה יהיה ניתן לשלם במזומן או באמצעות כרטיס אשראי. ההסעה חוסכת לתושבי ירושלים עבור שתי הנסיעות: מירושלים לנתב"ג ומנתב"ג לירושלים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
הסעה חדשה מירושלים לנתב"ג - בשורה טובה לתושבי ירושלים, מיניבוס מהיר לנתב"ג. חברת הסעות הרימה את הכפפה להקים שירות מיניבוסים מירושלים לנתב"ג. הנוסעים יוכלו לעצור באיירפורט סיטי, טרמינל 3 או טרמינל 1

נסיעות לנתב”ג – הסעה פרטית תופעל לראשונה בירושלים ובסביבתה

הסעה חדשה מירושלים לנתב”ג, חברת הסעות טיולית החליטה על השקת שירות מיניבוסים מהיר לחיילים, סטודנטים, וכלל תושבי ירושלים לנמל התעופה בן גוריון. החברה הרימה את הכפפה.

הגעה מהירה וקלה לנתב”ג

ההסעה מאופיינת במהירות, נוחות, ומחירים מוזלים שווים לכל כיס. ההסעה נותנת מענה לצורך המתגבר של תושבי ירושלים ויישובי הסביבה, להגיע לנתב”ג מכל חלקי העיר. כך יוכלו להרשות לעצמם נוסעים נוספים נסיעה ישירה מביתם עד לטרמינל 3 או 1.

הצורך בהסעה מיוחדת המגיעה לנתב”ג

מי שהעלה את הנושא לסדר היום הם טסים לחו”ל שאינם יכולים להרשות לעצמם נסיעה מיוחדת עם מונית ספיישל. הנגשת שירותי תחבורה נוחים ומהירים הם צעד חשוב בדרך לתחבורה ציבורית יעילה יותר.

מחירי הנחה גם בכיוון ההפוך מנתב”ג לירושלים

טוביה ישראל פעיל חברתי בנושא תחבורה ציבורית מסר כי שירות ההסעות החדש הוא בשורה משמעותית לתושבי ירושלים, שכן הוא מאפשר לתושבי העיר הטסים לחו”ל או החוזרים מחו”ל, להגיע לנתב”ג או לחזור מנתב”ג לירושלים במחיר משתלם בלי להזדקק למונית יקרה.

ההסעה עוברת בין כל האזורים בירושלים, וכן גם בין כל המלונות לאיסוף של תיירים. ההורדה תהיה בטרמינל 3 או 1 על פי בקשת הנוסעים.

הצוות המקצועי בחברת ההסעות פועל באינטנסיביות על מנת לתת את השירות הטוב ביותר.

מדובר בשירות הפועל בכל שעות היממה, ובמשך כל השבוע, למעט יום שבת. ביום שישי השירות פועל עד השעה 12:00 והשירות מתחדש שעתיים לאחר צאת השבת.

ההסעה עוברת בין כל האזורים בירושלים, וכן גם בין כל המלונות לאיסוף של תיירים. ההורדה תהיה בטרמינל 3 או 1 על פי בקשת הנוסעים.